Serenita SPA Serenita SPA

Serenita SPA

Türk Hamamı : Bedensel ve ruhsal arınma geleneğini sürdürüyoruz.Sağlık güzellik ve temizlik için vücut bakımı ve masaj çeşitlerinin uygulandığı Türk hamamımız,yorgunluğunuzu atmanız için özel olarak hazırlandı.

Buhar Odası :Gün boyunca yorulan vücudunuzu dinlendirmek ve kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlamak için tasarlanmış olup düşük ısıda yoğun nem sağlamaktadır.Bu ünitede kaslardaki ağrılar azalır,cilt temizlenir ve ihtiyaçduyduğu nemi kazanır.Yoğun terleme sonucu gözenekler açılır ve cildinizin tazelendiğini hissedersiniz.

Sauna : Beden ve ruh sağlığı için mükemmel bir ortam sağlar,uyumlu bir sıcaklıkta toksinlerin atılmasını ve kan dolaşımını düzenler.

Jakuzi :etkisiyle vücudunuzdaki negatif enerjiyi atacak ve yenileneceksiniz.

Yüzme Havuzu : Stresli bir gün sonrasında kapalı bir havuzda vakit geçirmekten daha güzel ne olabilir?Yarı olimpik kapalı yüzme havuzumuzda 365 gün spor ve tatil keyfini bir arada yaşayın.Yazın sıcağından bunaldığınızda,kendinizi terasımızdaki açık havuzumuzun serin sularına bırakarak ferahlayabilirsiniz.

Stresin gittikçe arttığı şehir hayatının neden olduğu fiziksel ve zihinsel yorgunluğu atmanızı,sağlıklı,zinde güzel bir bedene kavuşmanızı sağlamak amacıyla özenle tasarlanmış masaj odalarımızda,konusunda uzman terapistlerimizle ruhunuzu şımartabilirsiniz.

Aromaterapi Masajı: Zevkinize göre seçtiğiniz aromaterapi yağ karışımlarımız ile masajınız başlıyor.Stresten arınmanız ve ruhsal yenilenmeniz için yavaş ve nazik bir şekilde uygulanıyor.Bu dinlendirici tecrübenin tadını çıkarın.

Bali Masajı : Baskı ve esnetme tekniklerinden oluşan özel aromaterapi yağlarıyla da uygulanan Bali masajı,vücuttaki kan,oksijen ve enerji akışını düzenlediği gibi rahatlama ve iyileştirme özelliğine de sahip.

Sıcak Taş Masajı : Sıcak volkanik taşların vücudun belli yerlerine yerleştirilerek ovulması şeklinde uygulanan masaj türüdür.Sıcak ve gevşetici bir his uyandıran volkanik taşlar vücudunuzdaki negatif enerjiyi dağıtır.

İsveç Masajı : Genel dinlenme ve gevşeme yöntemi kullanılan masaj türüdür.Kan dolaşımını hızlandırır, hücre ve dokuları canlandırır.Kas geriliminizi azaltarak rahat ve keyifli bir ortamda size kendinizi dinlenmiş hissettirir.

Refleksoloji : Özel bir masaj tekniği ile uygulanan yoğun ayak masajıdır.Ayaklardaki refleks noktaları yardımıyla tüm vücuda ve organlara ulaşır. Enerji blokajları çözülür, vücudun kuvvet noktaları aktive edilir ve ayak yorgunluğunu alır.

Bölgesel Masaj :Tamamen şikayet edilen, rahatsızlık veren bölgeye odaklanılarak yapılan bu masaj; kan dolaşımınız düzenler, kas gerilimini azaltarak yaşam kalitesinin artmasına neden olur.

Lomi Lomi Nui : Güzel bir dans gibi tek seferde gerginliğin içinden mutluluğu ve rahatlamayı ortaya çıkarır. Uzun yıllardan bu yana Hawai’de uygulanan bu masaj ruh, beden ve zihninizin uyum içinde çalışmasını; hayat enerjinizin harekete geçmesini sağlar.Enerji akışını yeniden yönlendirirken,oluşan blokajları ortadan kaldırır.

Gizlilik Ve Kişisel Verileriniz Hakkında Bilgi Almak İçin Lütfen Tıklayınız

Üyelik

Serenita Fitness & Spa’da 4 ayrı üyelik çeşidi bulunmaktadır.

Tüm gün

  • Hafta içi (07.00-23.00)
  • Hafta sonu (08.00-22.00)

Gündüz

  • Hafta içi 07.00-15.00
  • Hafta sonu 08.00-15.00

Aile

(Aynı soyadı taşıyan 2 kişi için geçerlidir)

  • Hafta içi 07.00-23.00
  • Hafta sonu 08.00-22.00

Genç tüm gün

  • Hafta içi 07.00-23.00
  • Hafta sonu 08.00-22.00

Ayrıca SPA bölümümüzde Uzakdoğulu terapistler eşliğinde uygulanan egzotik aromalı terapilerden, üyelerimiz özel fiyat avantajlarıyla faydalanabilecektir.

Çalışma Saatleri

  • Hafta içi 07.00 - 23.00
  • Hafta sonu 08.00 - 22.00

IHG REWARDS CLUB’A KATIL