Balo Salonları

Balo Salonları

Crowne Plaza Istanbul Asia Viaport Hotel, özel etkinliklerinize ev sahipliği yapmak için mükemmel ve lüks balo salonları da dahil olmak üzere bir dizi etkinlik mekanına sahiptir.

Topkapı balo salonu, maksimum 1.200 kişiye kadar oturma düzeninde hizmet verebilen 1483 metrekarelik bir balo salonudur. Büyük bir sahne, yüksek teknolojili ses ve ışık sistemleri ve tam hizmetli bir bar içermektedir. Ayrıca, 6 ayrı bölmeyle bölünebilen ve modüler tasarımı sayesinde özelleştirilebilen bu salon, iş toplantıları, düğünler ve diğer özel etkinlikler için mükemmeldir.

Ayrıca, otelin diğer balo salonları arasında daha küçük ölçekli olanlar da bulunmaktadır. Toplam 10 adet balo salonu bulunmaktadır ve her biri en son teknolojiye sahip donanımlarla ve modern tasarımlarla donatılmıştır.

Crowne Plaza Istanbul Asia Viaport Hotel’in balo salonları, profesyonel bir etkinlik ekibi tarafından desteklenir ve düğünler, nişan törenleri, gala yemekleri, iş toplantıları, konferanslar, seminerler ve diğer özel etkinlikler için mükemmel bir seçimdir.

Toplantı Salonları

Stil ve konforu bir araya getirmek üzere tasarlanan 26 adet toplantı salonumuz 10 kişiden – 1700 kişiye kadar olan tüm organizasyonlarınızda profesyonel kadromuz ve kusursuz hizmet anlayışımız ile ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

TOPLANTI SALONU

ADET

EN BÜYÜK SALON KAPASİTESİ

KİŞİ

TOPLAM ALAN

M2