Düğünler

Salon Özellikleri

Düğünleriniz, gala ve kokteyl organizasyonlarınız için 2 adet balo salonu ile hizmet veriyoruz.

  • Topkapı Salonu: min. 550 – max. 1400 kişi arası organizasyonlar için
  • Beylerbeyi Salonu: min. 200 – max. 550 kişi arası organizasyonlar için

Düğün, Gala, Kokteyl Organizasyonları

Düşlerinizin ötesinde , özel konsept düğünlerle Anadolu yakasının en görkemli balo salonlarında hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Her biri kendi alanlarında uzman ve tecrübeli ekiplerimiz, en küçük detaylara kadar her şeyi sizin planlandı. 1483 m2 lik Topkapı balo salonu ve 885 m2 lik Beylerbeyi balo salonu ile bölgenin en büyük 1200 kişinin aynı anda oturabildiği kolonsuz , yüksek tavanlı her renk dekorasyona uyumlu, özel girişli ve fuaye alanları olan salonlarımızda mükemmel hizmet ile aileleriniz ve tüm sevdiklerinizle bir arada olabilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlarda Avantajlı Davetler

Haftaiçi veya hafta sonu gerçekleştireceğiniz 300 kişiye kadar nikâh töreni davetlerinde, alkollü-alkolsüz kokteyl ve pasta ikramı dahil özel paketimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçin.

Crowne Plaza İstanbul Asia otel, Düğün ve Davetleriniz, gala ve kokteyl organizasyonlarınız için 2 adet balo salonu ile hizmet vermektedir. İstanbul Kurtköy Viaport alışveriş merkezi ve eğlence kompleksi içinde yer alan Crowne Plaza İstanbul Asia otel bünyesinde bulunur. 1483 m2’lik Topkapı Balo Salonu ile, 550 ila 1400 kişi arası organizasyonlar ve 885 m2’lik Beylerbeyi Balo Salonu ile 200 ila 550 kişi arası organizasyonlar için hizmet verebilmektedir. Düğünler, partiler ve diğer özel günler için kiralayabileceğiniz Topkapı Düğün Salonu ve Beylerbeyi Düğün Salonu olanaklarını, kapasite veya fiyatlandırma seçeneklerini öğrenmek ve sizlere neler sunabileceği hakkında bilgi sahibi olmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

DÜĞÜN PAKETLERİ GÖRÜNTÜLE

DÜĞÜN PAKETLERİ GÖRÜNTÜLE

TOPLANTI BROŞÜRÜ GÖRÜNTÜLE

TOPLANTI BROŞÜRÜ GÖRÜNTÜLE

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir