Düğün Salonu

Düğün Salonları

Crowne Plaza Istanbul Asia Viaport Hotel’de düğün yapmak isteyen çiftler için özel olarak tasarlanmış düğün salonları bulunmaktadır.

Toplam 10 adet düğün salonu mevcuttur ve her biri farklı kapasiteye sahiptir. Bu sayede, çiftlerin isteklerine ve davetli sayılarına uygun bir salon seçmeleri mümkündür. Düğün salonları modern ve şık bir dekorasyona sahiptir ve düğün organizasyonu için gerekli olan tüm teknolojik ekipmanlar ve ses sistemleri mevcuttur.

Ayrıca, otelin profesyonel düğün organizasyon ekibi çiftlerin düğünlerini planlamalarında ve her ayrıntıyı düzenlemelerinde yardımcı olacaktır. Çiftler, menü seçiminden masa düzenlemesine kadar her şeyi otelin uzman ekibi ile birlikte belirleyebilirler. Ayrıca, otelin catering hizmeti de mevcuttur ve çiftlerin istekleri doğrultusunda özel menüler hazırlanabilir.

Crowne Plaza Istanbul Asia Viaport Hotel, özel düğün organizasyonları için mükemmel bir seçenek sunmaktadır ve çiftlerin unutulmaz bir düğün deneyimi yaşamalarını sağlamak için her ayrıntı düşünülmüştür. Düğün broşürünü inceleyebilirsiniz.

Toplantı Salonları

Stil ve konforu bir araya getirmek üzere tasarlanan 26 adet toplantı salonumuz 10 kişiden – 1700 kişiye kadar olan tüm organizasyonlarınızda profesyonel kadromuz ve kusursuz hizmet anlayışımız ile ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

TOPLANTI SALONU

ADET

EN BÜYÜK SALON KAPASİTESİ

KİŞİ

TOPLAM ALAN

M2