Toplantı Salonu

Toplantı Salonları

Crowne Plaza Istanbul Asia Viaport Hotel’in birçok farklı büyüklükte ve konfigürasyonda toplantı salonu bulunmaktadır. Toplantı salonları, birçok farklı amaç için uygun olarak tasarlanmıştır ve son teknoloji ekipmanlarla donatılmıştır. İş amaçlı toplantılar, seminerler, konferanslar, sosyal etkinlikler ve düğünler gibi birçok farklı etkinliğe ev sahipliği yapabilen çok yönlü bir mekandır.

Crowne Plaza Istanbul Asia Viaport Hotel, 10 ila 1700 kişi arasında değişen kapasitelerde 26 farklı toplantı salonuna sahiptir. Her biri, yüksek hızlı Wi-Fi bağlantısı, projeksiyon cihazı, ses sistemleri ve daha fazlası gibi son teknoloji ekipmanlarla donatılmıştır. Ayrıca, toplantı salonları arasında tüm gün hizmet veren bir kahve molası alanı da bulunmaktadır.

Toplantı salonları arasında, farklı kapasitelerde balo salonu, tiyatro salonu, kabare salonu ve daha küçük toplantı odaları gibi farklı seçenekler bulunmaktadır. Tüm toplantı salonları, düzenli olarak dezenfekte edilir.

Profesyonel ve deneyimli bir toplantı ekibi, etkinlik planlamasına ve organizasyonuna yardımcı olmak için hazır bulunmaktadır. Ekibin amacı, etkinliklerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmeniz için gerekli tüm desteği sağlamaktır.

Toplantı Salonları

Stil ve konforu bir araya getirmek üzere tasarlanan 26 adet toplantı salonumuz 10 kişiden – 1700 kişiye kadar olan tüm organizasyonlarınızda profesyonel kadromuz ve kusursuz hizmet anlayışımız ile ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

TOPLANTI SALONU

ADET

EN BÜYÜK SALON KAPASİTESİ

KİŞİ

TOPLAM ALAN

M2